בחירת אמנות ודקורציה לקיר

בחירת אמנות ודקורציה לקיר , אנשים רבים מתקשים לבחור ביצירות אמנות. בדרך כלל אני מבססת את הבחירות שלי על איזו תחושה אני רוצה שיהיה לחדר – מרגיעה, אנרגטית וכו '.כמו גם, הצבעים בחדר ביחס לשאר הרהיטים וכמובן חשוב חיבור ליצירה שאותה אתם רוצים לתלות בביתכם. 

אני בעד יותר לבחור עבודה שמשדרת אופטימיות ושמחה מאשר כבדות אנרגטית. הכוונה שלי שזה יכול להתבטא למשל באימג' עם הבעה קשוחה או עצובה, צבעים כהים וקודרים וכו.

למרות שזה נתון לפרשנות, אני מאמינה שסיגנון היצירה יכול להשפיע על התחושה המודעת והתת מודעת בחוויה שלנו בבית.

קירות הגלריה המורכבים ממספר צילומים בגדלים שונים היו פופולריים מאוד בתקופה האחרונה, אף כי לאחרונה יש דגש על עבודות ותמונות גדולות יותר. יצירות אמנות גדולות נראות מדהימות ובעצמן הן יצירות אמירה אמיתית. אני מעדיפה להקפיד על מינימום צילומים משפחתיים. מראות ומדפים הם גם אפשרות נהדרת לשילוב בעיצוב הקיר.

תמונות יכולות להתמקם להם גם באופן כזה שיהיו מונחות על הרצפה. במיוחד אם מדובר ביצירה גדולה. יש אפשרות גם להשעין על מדף מספר תמונות בגדלים שונים. המראה שיתקבל ייתן עומק ויכניס עניין לאותה פינה.

על מנת שהקירות יקבלו אופי מעניין ואישי, אני ממליצה ללקט תמונות, צילומים, בדים עם טקסטורות מיוחדות ולמסגר אותם. שילוב של גדלים שונים ייתן מראה ייחודי עם חיבור אמיתי לדיירי הבית.

רוצים יעוץ בבחירת אמנות ודקורציה לקיר אנא צרו קשר 

 

 

בחירת אמנות ודקורציה לקיר

 

 

 

 

 

 

 

 

בחירת אמנות ודקורציה לקיר

בחירת אמנות ודקורציה לקיר