הום סטיילינג

על מנת לספק מענה עיצובי רחב אני מחלקת את שירותי ההום סטיילינג למספר מסלולים אפשריים

 

פגישת יעוץ 

פגישה הנערכת בביתכם, בת כשעתיים , בה אתן יעוץ והכוונה בצבע , טיפים והמלצות לשדרוג רהיטים וארגון הבית, העמדתם בצורה נכונה והאופטימלית בחלל, בתום הפגישה אשלח במייל סיכום קצר המפרט את המלצותיי 

פגישת יעוץ DIY ONLINE

בתום פגישת היעוץ המקיפה אני שולחת סיכום מפורט הכולל לינקים לרכישה עצמאית לפריטים מעוצבים ולחנויות מיוחדות המתאימות לצרכים שלכם , צבעים לקירות ועוד המון טיפים לשידרוג כל איזור בביתכם.   הסיכום המופרט מאפשר לכם ללכת בקצב הנכון עבורכם , לחסוך לכם זמן וכסף וכמובן המון סיפוק והנאה .

 

יום רכישות ממוקד

רוצים לתת טאץ לסלון? חסר שטיח , ריהוט משלים אולי קצת אומנות על הקירות? אין לכם צורך בהלבשה מלאה אבל כן הייתם שמחים לשדרג את מראה החלל המבוקש ,  בדיוק בשביל זה נולד השירות הזה .  יחד נצא לחמש שעות של כיף בהם נדלג בין חניות שוות ויחודיות בהם נלקט את מבוקשנו .

 

ליווי מלא בהלבשת הבית

משפצים בית? קניתם דירה והיא נראית בול כמו הדירה ממול?  או שפשוט רוצים שינוי אבל לא יודעים מאיפה להתחיל אני כאן בשביל לעשות סדר ביחד איתכם בבלאגן. לאחר פגישת יעוץ מקיפה הכוללת הכרות עם הטעם האישי תוך זיהוי צרכים פרקטים אגבש קונספת מלא , לוח השראה לכל איזור בבית , הערכת תקציב נבנה ביחד את הלוז שיכלול בתוכו מספר ימי רכישות בהם נבחר את חומרי הגמר ופרטי העיצוב לבית.    בהגיענו לישורת האחרונה (איזה כיף )  אני מגיעה לעזור ולמקם את הפריטים בחלל ולתת את הטאז הנחוץ.